Projekti

• ček Općoj Bolnici Bjelovar za nabavu defibrilatora Općoj bolnici Bjelovar  (90.000 kn) u povodu primanja Rotary kluba Bjelovar u Rotary International (2001. god.)
  • donacija financijskih sredstava za nabavku potrebne medicinske opreme i donacija dijela opće informacijske opreme Općoj bolnici Bjelovar (50.000 kn)
  • donacija čeka (30.000 kn) Gradu Bjelovaru za uređenje dječjeg igrališta
  • organizacija utrke mladih u atletskim disciplinama i na koturaljkama u Bjelovaru i nagrade najuspješnijma
  • višekratne uplate novčanih iznosa za pomoć mladima prilikom priprema za različite namjene, npr. Paraolipimijske igre 2002. godine, mladim glazbenicima…